Categorii:
inchide meniul
Top 2018
Carti sub 10 lei
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Awkward Squad

0

53.94  Lei

sau 5394 de puncte. Detalii.

Indisponibil

Cod: 9780857055774

Autor: Sophie Henaff

Categoria: Fiction

Data aparitie: 10072018

Editura: Quercus Publishing

Tip: Paperback

Completati formularul de mai jos pentru a fi anuntat cand acest produs revine pe stoc.

Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

A police officer joins forces with a team of misfits to investigate decades-old unsolved crimes. For readers of Fred Vargas, or fans of BBC1's }New Tricks{. The debut crime novel from an exciting new French voice, engagingly blending intrigue and laughs.

Cartea Awkward Squad face parte din categoria Fiction a librariei online Libris.ro si este scrisa de Sophie Henaff.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

commentarii
Rating general al produsului
0 (0 review-uri)

Ai cumparat acest produs? Spune-ti parerea!

Acorda o nota produsului


sus
Feedback Wishlist