Categorii:
inchide meniul
Carti sub 10 lei
Lego
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Betrayal -

3.97

101.95  Lei 119.94  Lei

sau 10195 de puncte. Detalii.

Indisponibil

Cod: BRT9781472201034

An aparitie: 2016

Autor:

Categoria: Miscellaneous

Editie: cartonata

Editura: HEADLINE

Format: 239 x 158 x 39 mm

Limba: English

Nr. pagini: 480

Completati formularul de mai jos pentru a fi anuntat cand acest produs revine pe stoc.

Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

Betrayal is the twenty-third novel from Sunday Times No.1 bestseller, Martina Cole, author of DANGEROUS LADY, THE TAKE, GET EVEN and many more. The 'undisputed queen of crime writing' (Guardian) and the biggest selling female crime writer in the UK, Martina's unique, powerful storytelling will appeal to fans of Karin Slaughter and Patricia Cornwell.

Survival. It's all down to who you trust.

Aiden O'Hara has been head of the family since he was a kid, and he's going to keep it that way.

Jade Dixon is the one who watches his back. Mother of his son. The one who makes him invincible.

But Jade's been in the game a lot longer than Aiden. She knows no one's indestructible.

And when you're at the top, that's when you've got to watch the hardest.

Especially the ones closest to you . . .

Cartea Betrayal - face parte din categoria Miscellaneous a librariei online Libris.ro si este scrisa de .
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 15 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist