Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Top 2018
Carti sub 10 lei
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Gladiator: Vengeance

0

31.45  Lei 41.94  Lei

sau 3146 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: 9780141339030

Autor: Simon Scarrow

Categoria: Fiction

Data aparitie: 06032014

Editura: PUFFIN

Tip: Paperback



Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

2 books in Scarrow's YA series set in Ancient Rome and Greece. The perfect introduction to Roman history and gladiators for young readers, the series will appeal to fans of Harry Potter and Percy Jackson. Marcus is free from slavery, but must now track down his missing mother. Ages: 9+

Cartea Gladiator: Vengeance face parte din categoria Fiction a librariei online Libris.ro si este scrisa de Simon Scarrow.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor

commentarii
Rating general al produsului
0 (0 review-uri)

Ai cumparat acest produs? Spune-ti parerea!

Acorda o nota produsului


sus
Feedback Wishlist