Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Bookfest 2019
Books vs. movies
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Horse Dancer

0

53.94  Lei

sau 5394 de puncte. Detalii.

Indisponibil

Cod: BRT9780340961605

Autor: Jojo Moyes

Categoria: Authors, M

Data aparitie: 29042010

Editura: HODDER & STOUGHTON

Tip: Paperback

Completati formularul de mai jos pentru a fi anuntat cand acest produs revine pe stoc.

Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

A 14-year old's world falls apart, and the only thing that keeps her going is her horse; lawyer Natasha's life seems to have gone awry. But when their paths cross, both of their lives will change forever. For fans of Anita Shreve and Joanne Harris.

Cartea Horse Dancer face parte din categoria Authors, M a librariei online Libris.ro si este scrisa de Jojo Moyes.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor

commentarii
Rating general al produsului
0 (0 review-uri)

Ai cumparat acest produs? Spune-ti parerea!

Acorda o nota produsului


sus
Feedback Wishlist