Categorii:
inchide meniul
Card Cadou
Oameni si Carti
L-V 09:00 - 18:00 0371.781.781

Horse Dancer

47.94  Lei

sau 4794 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: 9780340961605

Autor: Jojo Moyes

Categoria: Authors, M

Data aparitie: 29042010

Dimensiuni: 197 x 132 x 37

Editura: HODDER & STOUGHTON

Tip: Paperback



Din cauza numarului deosebit de mare de comenzi din aceasta perioada livrarea poate intarzia pana la 2-3 zile lucratoare. Va multumim pentru intelegere!
Transport Gratuit peste 30 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

A 14-year old's world falls apart, and the only thing that keeps her going is her horse; lawyer Natasha's life seems to have gone awry. But when their paths cross, both of their lives will change forever. For fans of Anita Shreve and Joanne Harris.

Cartea Horse Dancer face parte din categoria Authors, M a librariei online Libris.ro si este scrisa de Jojo Moyes.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 30 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 9-19.

De acelasi autor

commentarii

Scrie un comentariu

Pentru a posta un comentariu logheaza-te in contul tau Libris

Comentarii

Nici o parere introdusa.
Fii primul care adauga un comentariu ...



sus
Feedback Wishlist