Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Noutati 2021
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Punch and Judy Girl

3.62

43.28  Lei

sau 4328 de puncte. Detalii.

Livrare in 25 zile lucratoare

Cod: BRT9781785762734

An aparitie: 2017

Autor: Sheila Newberry

Categoria: General

Editie: necartonata

Editura: Bonnier Zaffre Ltd

Format: 196 x 129 x 22 mm

Limba: English

Nr. pagini: 352



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Comanda Rapid

Poti comanda acest produs introducand numarul tau de telefon. Vei fi apelat de un operator Libris.ro in cele mai scurt timp pentru prealuarea datelor necesare. comanda rapid
Transport Gratuit peste 90 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

CAUGHT BETWEEN FAMILY AND DUTY - CAN SHE FOLLOW HER DREAM?

Suffolk, 1925.

After the death of her father, a much-loved Punch and Judy man, May Moon packs her bags and moves to the seaside in the hope of continuing his legacy.

Already tasked with looking after her younger sister, May little imagines her summer will grow tougher still. Her long absent mother has finally returned - and with an agenda all of her own.

But as May struggles to balance her family's competing demands - and honour her father's legacy - she's surprised to discover her passion for performing grows ever stronger.

As the world around her begins to change, might she finally be able to find a dream of her own?

A warm-hearted and nostalgic saga perfect for readers of Katie Flynn and Sheila Jeffries.

'Like having dinner with your mother in her warm and cosy kitchen.' Diane Allen

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 90 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor


sus
Feedback Wishlist
// // //