Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
TOP 2019
Brand Minds
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Truth About Dinosaurs - Guido van Genechten

3.8

99.87  Lei 117.49  Lei

sau 9987 de puncte. Detalii.

Indisponibil

Cod: BRT9781605374239

An aparitie: 2018

Autor: Guido van Genechten

Categoria: Miscellaneous

Editie: cartonata

Editura: INGRAM INTERNATIONAL INC

Format: 243 x 332 x 11 mm

Limba: English

Nr. pagini: 32

Completati formularul de mai jos pentru a fi anuntat cand acest produs revine pe stoc.

Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

A funny and sweet story about friendship for animal lovers ages 4 and up.
A funny guided tour throughout the world of dinosaurs, a perennial bestselling high-interest category.
A perfect addition to any dinosaur fan's library.
From bestselling author Guido Van Genechten.
A book about dinosaurs filled with humor and science.
For fans of Dinosaurology, Dinotopia...

Cartea Truth About Dinosaurs - Guido van Genechten face parte din categoria Miscellaneous a librariei online Libris.ro si este scrisa de Guido van Genechten.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 15 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist
-->