Categorii:
inchide meniul
Top 2018
Carti sub 10 lei
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Boy Called Christmas

0

41.94  Lei

sau 4194 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: 9781782118268

Autor: Matt Haig

Categoria: Fiction

Data aparitie: 03112016

Editura: CANONGATE BOOKS

Tip: Paperback



Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

The paperback edition of the Christmas classic from the number 1 bestselling author Matt Haig, and with illustrations from Chris Mould. This festive tale is perfect for fans of Roald Dahl, David Walliams and anyone who still believes in Father Christmas. 'Perfect for Christmas in every way' - }Independent{.

Cartea Boy Called Christmas face parte din categoria Fiction a librariei online Libris.ro si este scrisa de Matt Haig.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor

commentarii
Rating general al produsului
0 (0 review-uri)

Ai cumparat acest produs? Spune-ti parerea!

Acorda o nota produsului


sus
Feedback Wishlist