Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Carti sub 10 lei
Lego
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Control - Hugh Montgomery

4

40.75  Lei 47.94  Lei

sau 4075 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: BRT9781785767432

An aparitie: 2019

Autor: Hugh Montgomery

Categoria: Adventure

Editie: necartonata

Editura: Bonnier Zaffre Ltd

Format: 134 x 196 x 30 mm

Limba: English

Nr. pagini: 416



Comanda Rapid

Poti comanda acest produs introducand numarul tau de telefon. Vei fi apelat de un operator Libris.ro in urmatoarele 30 minute pentru toate datele necesare. comanda rapid
Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

'A suspenseful and frightening thriller' Lynda La Plante

A dark medical thriller for readers of Robin Cook, Tess Gerritsen and Don't Wake Up.

Renowned surgeon Michael Trenchard locks his office door and prepares for a relaxing evening. But what follows is a living nightmare when later he is discovered in a locked-in coma, the victim of an auto-erotic asphyxiation.

It is left to Doctor Kash Devan, Trenchard's young protege, to uncover the truth. And what he discovers is chilling . . .

In his ruthless pursuit of wealth and success, Trenchard has left a trail of wrecked lives, and angry people, behind him. Which of Trenchard's victims hated him so much that they wanted to ruin not only his reputation, but his life as well?

Not all doctors are heroes . . .

Cartea Control - Hugh Montgomery face parte din categoria Adventure a librariei online Libris.ro si este scrisa de Hugh Montgomery.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist
<#macro afiseaza_path cat_id = cat_id><#assign pp = ""><#assign row = 0 /><#if cache.getCat(cat_id)?exists><#assign c = cache.getCat(cat_id) /><#list c.getPath(mag_id,0,0) as cc_id><#assign cc = cache.getCat(cc_id) /><#if (row > 0)><#assign pp = pp+">"><#assign row = row+1 /><#assign pp = pp+cc.getCat_nume() />"Carti in engleza > Fiction > Adventure"