headerdesktop  comgr21iun

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

headermobile herald30iun

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

Promotii popup img

Doar azi! -20%-40%

Despre tine, pentru tine

de la HERALD

Comanda acum!
Close

Dark Sky Island

Dark Sky Island

Dark Sky Island

'A brooding, complex mystery' CAZ FREAR

'A deeply atmospheric and gripping thriller with a wonderful sense of place' ROZ WATKINS

There's a killer on the island - and someone knows who...

When human bones are found in a remote bay in the Channel Islands, DCI Michael Gilbert is plunged into an investigation to find out who they belong to. The remains are decades old - but after another body is discovered, the police realise they could be dealing with a serial killer.

Journalist Jennifer Dorey is desperate for answers, driven by a secret of her own - but it soon becomes clear that nobody on the island is quite what they seem. Will anyone tell the truth before it's too late? Or will the killer on the island strike again...?

A gripping thriller, perfect for fans of Ann Cleeves and Peter May.
Citeste mai mult

-10%

54.95Lei

61.06 Lei

Sau 5495 de puncte

!

Fiecare comanda noua reprezinta o investitie pentru viitoarele tale comenzi. Orice comanda plasata de pe un cont de utilizator primeste in schimb un numar de puncte de fidelitate, In conformitate cu regulile de conversiune stabilite. Punctele acumulate sunt incarcate automat in contul tau si pot fi folosite ulterior, pentru plata urmatoarelor comenzi.

Livrare in 2-4 saptamani

Plaseaza rapid comanda

Important icon msg

Completeaza mai jos numarul tau de telefon

Poti comanda acest produs introducand numarul tau de telefon. Vei fi apelat de un operator Libris.ro in cele mai scurt timp pentru prealuarea datelor necesare.

Descrierea produsului

'A brooding, complex mystery' CAZ FREAR

'A deeply atmospheric and gripping thriller with a wonderful sense of place' ROZ WATKINS

There's a killer on the island - and someone knows who...

When human bones are found in a remote bay in the Channel Islands, DCI Michael Gilbert is plunged into an investigation to find out who they belong to. The remains are decades old - but after another body is discovered, the police realise they could be dealing with a serial killer.

Journalist Jennifer Dorey is desperate for answers, driven by a secret of her own - but it soon becomes clear that nobody on the island is quite what they seem. Will anyone tell the truth before it's too late? Or will the killer on the island strike again...?

A gripping thriller, perfect for fans of Ann Cleeves and Peter May.
Citeste mai mult

Detaliile produsului

De acelasi autor

De pe acelasi raft

Parerea ta e inspiratie pentru comunitatea Libris!

Noi suntem despre carti, si la fel este si

Newsletter-ul nostru.

Aboneaza-te la vestile literare si primesti un cupon de -10% pentru viitoarea ta comanda!

*Reducerea aplicata prin cupon nu se cumuleaza, ci se aplica reducerea cea mai mare.

Ma abonez image one
Ma abonez image one