X
Categorii:
inchide meniul
Noutati 2021
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Drop Dead Gorgeous

3.67

49.94  Lei

sau 4994 de puncte. Detalii.

Livrare in 25 zile lucratoare

Cod: BRT9780062694294

An aparitie: 2019

Autor: R. L. Stine

Categoria: Children's Books

Editie: Paperback

Editura: Harperteen

Format: 205 x 146 x 20 mm

Limba: English

Nr. pagini: 336

Varsta: 13 ani



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 90 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

New and old fans alike will be DYING to get their hands on the latest addition to master of horror R.L. Stine's iconic Fear Street series!

Morgan Marks is the new girl-and nobody can stop talking about her.

She's popular, smart, and beautiful. Everyone wants to be her friend.

But her past is veiled in mystery, and no one knows where exactly she came from.

Now Shadyside Homecoming is just around the corner. And Morgan's dark secrets are about to be dug up for all the world to see.

These new Fear Street books feature a retro look, perfect for fans of Stranger Things!

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 90 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor


sus
Feedback Wishlist
// // //