Categorii:
inchide meniul
Card Cadou
Oameni si Carti
L-V 09:00 - 16:00 0371.781.781

Felix, asta-i culmea! - Razvan Franco Nitoi

19.25  Lei 27.5  Lei

30% Reducere

sau 1925 de puncte. Detalii.

In stoc

Cod: COR978-973-128-751-5

An aparitie: 2017

Autor: Razvan Franco Nitoi

Categoria: Literatura Universala

Colectie: Junior

Editie: Cartonata

Editura: CORINT

Format: 200 x 130 mm

Nr. pagini: 208

Varsta: 7-10 ani

Varsta: +10 ani

Din cauza numarului deosebit de mare de comenzi din aceasta perioada livrarea poate intarzia pana la 2-3 zile lucratoare. Va multumim pentru intelegere!
Transport Gratuit peste 30 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur

FELIX, ASTA-I CULMEA! il are in miezul povestii pe un pusti destept si cu multa imaginatie, care alaturi de prietenii lui, va inchipui o succesiune de farse care de care mai amuzante si trasnite, desigur insufletit de cele mai bune intentii.

Romanul este conceput ca o serie de povesti si intamplari haioase, suta la suta bazate pe poante sau peripetii reale.

FELIX, ASTA-I CULMEA! - Nu incercati asta acasa!, primul volum din serie, constituie o confesiune umoristica, scrisa si desenata pentru copii, dar si pentru oamenii mari care inca se simt copii!

Cartea Felix, asta-i culmea! - Razvan Franco Nitoi face parte din categoria Literatura Universala a librariei online Libris.ro si este scrisa de Razvan Franco Nitoi. Cartea a fost publicata in 2017 la editura CORINT.
Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris in 24-48 ore, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 30 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 9-19.

Altii au comandat si...

commentarii

Scrie un comentariu

Pentru a posta un comentariu logheaza-te in contul tau Libris

Comentarii

Nici o parere introdusa.

sus
Feedback Wishlist