X
Categorii:
inchide meniul
-
Noutati 2021
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Full Disclosure - Camryn Garrett

4.05

44.53  Lei 49.48  Lei

sau 4453 de puncte. Detalii.

Livrare in 25 zile lucratoare

Cod: BRT9780241367063

An aparitie: 2019

Autor: Camryn Garrett

Categoria: Sociology

Editie: necartonata

Editura: PENGUIN GROUP

Format: 128 x 198 x 20 mm

Limba: English

Nr. pagini: 320



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 90 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

A romantic, funny YA perfect for fans of The Hate U Give, Dear Evan Hansen and Nicola Yoon.

'Honest, eye-opening, heartful' - Angie Thomas, bestselling author of The Hate U Give

Simone is HIV-positive - and positive HIV won't define her.

She also knows that celibacy is the best way to stay safe.
Enter Miles Austin: intelligent, funny and way too sexy for Simone to resist.

But her classmates don't know that she's HIV-positive - and what is the truth worth in the hands of the wrong person?

'Romantic, funny, hopeful, and unflinchingly real' - Becky Albertalli, bestselling author of Simon Vs The Homosapiens Agenda

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 90 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist
// // //