X
Categorii:
inchide meniul
Produse Naturiste
Oameni si Carti
L-V 09:00 - 19:00 0371.781.781

Girls Will be Girls

53.94  Lei

sau 5394 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: 9781409148746

Autor: Emer OToole

Categoria: Sociology

Data aparitie: 04022016

Dimensiuni: 198 x 129 x 26

Editura: ORION

Tip: Paperback



In perioada 11-30 Septembrie toate comenzile in valoare de peste 100 de lei primesc DUBLU puncte de fidelitate. Afla mai multe despre punctele de fidelitate aici.
Transport Gratuit peste 30 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

Now in paperback, this is a revolutionary and humorous book about gender and feminism. Combines memoir with an exploration of how gender stereotypes can be subverted and the rules of gender bended. With appeal to fans of Laura Bates and Caitlin Moran.

Cartea Girls Will be Girls face parte din categoria Sociology a librariei online Libris.ro si este scrisa de Emer OToole.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 30 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 9-19.

commentarii

Scrie un comentariu

Campurile marcate cu * sunt obligatorii

Prin publicarea comentariului, esti de acord cu termenii si conditiile

Notificare prin e-mail cand apar comentarii noi

Comentarii

Nici o parere introdusa.
Fii primul care adauga un comentariu ...



sus
Feedback Wishlist