Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
TOP 2019
Brand Minds
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781
Din cauza situatiei de risc epidemiologic la nivel mondial, furnizorul nostru de carte in limba engleza si-a inchis, temporar, activitatea. Regretam neplacerile create de aceasta situatie.
Le multumim pentru ca au actionat mereu responsabil. Dumneavoastra va multumim pentru intelegere.
Revenim cu livrarile de carte in engleza imediat ce va fi posibil.

Grisha: Ruin and Rising

4.15

42.11  Lei 49.54  Lei

sau 4211 de puncte. Detalii.

Indisponibil

Cod: BRT9781510105256

An aparitie: 2018

Autor: Leigh Bardugo

Categoria: Children's Books

Data aparitie: 26062018

Editie: necartonata

Editura: ORION CHILDREN'S

Format: 198 x 131 x 31 mm

Limba: English

Nr. pagini: 384

Tip: Paperback

Completati formularul de mai jos pentru a fi anuntat cand acest produs revine pe stoc.

Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 75 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

*The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original series!*

Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas.

Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.

Soldier. Summoner. Saint.The nation's fate rests with a broken Sun Summoner, a disgraced tracker, and the shattered remnants of a once-great magical army.

The Darkling rules from his shadow throne while a weakened Alina Starkov recovers from their battle under the dubious protection of the zealots who worship her as a Saint. Now her hopes lie with the magic of a long-vanished ancient creature and the chance that an outlaw prince still survives.

As her allies and enemies race toward war, only Alina stands between her country and a rising tide of darkness that could destroy the world. To win this fight, she must seize a legend's power - but claiming the firebird may be her ruin.


Read all the books in the Grishaverse!

The Shadow and Bone Trilogy
(previously published as The Grisha Trilogy)
Shadow and Bone
Siege and Storm
Ruin and Rising

The Six of Crows Duology
Six of Crows
Crooked Kingdom

The Language of Thorns: Midnight Tales and Dangerous Magic

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 75 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist