Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Top 2018
Carti sub 10 lei
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

I'll Give You the Sun

47.94  Lei

sau 4794 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: 9781406326499

Autor: Jandy Nelson

Categoria: Fiction

Data aparitie: 02042015

Editura: WALKER BOOKS

Tip: Paperback



Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

For fans of John Green, Gayle Foreman and Lauren Oliver, from the author of }The Sky Is Everywhere{. Twins Jude and Noah were incredibly close until a tragedy drove them apart; can they find their way back to each other? Ages: 12+

Cartea I'll Give You the Sun face parte din categoria Fiction a librariei online Libris.ro si este scrisa de Jandy Nelson.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor

commentarii

Scrie un comentariu

Pentru a posta un comentariu logheaza-te in contul tau Libris

Comentarii

Nici o parere introdusa.
Fii primul care adauga un comentariu ...



sus
Feedback Wishlist