Categorii:
inchide meniul
TOP 2019
Brand Minds
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Ice Child (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 9)

3.93

41.8  Lei 55.74  Lei

sau 4180 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: BRT9780007518364

An aparitie: 2016

Autor: Camilla Lackberg

Categoria: Crime

Data aparitie: 20102016

Editie: necartonata

Editura: Harper Collins Paperbacks

Format: 198 x 130 x 27 mm

Limba: English

Nr. pagini: 432

Tip: Paperback



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Comanda Rapid

Poti comanda acest produs introducand numarul tau de telefon. Vei fi apelat de un operator Libris.ro in cele mai scurt timp pentru prealuarea datelor necesare. comanda rapid
Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.


SEE NO EVIL
It's January in the peaceful seaside resort of Fjallbacka. A semi-naked girl wanders through the woods in freezing cold weather. When she finally reaches the road, a car comes out of nowhere. It doesn't manage to stop.


HEAR NO EVIL
The victim, a girl who went missing four months ago, has been subjected to unimaginably brutal treatment - and Detective Patrik Hedstroem suspects this is just the start.


SPEAK NO EVIL
The police soon discover that three other girls are missing from nearby towns, but there are no fresh leads. And when Patrik's wife stumbles across a link to an old murder case, the detective is forced to see his investigation in a whole new light.

Cartea Ice Child (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 9) face parte din categoria Crime a librariei online Libris.ro si este scrisa de Camilla Lackberg.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 15 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist