Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
TOP 2019
Brand Minds
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Isadora Moon Gets in Trouble

4.13

31.57  Lei 37.14  Lei

sau 3157 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: BRT9780192758514

An aparitie: 2017

Autor: Harriet Muncaster

Categoria: Fiction

Data aparitie: 04052017

Editie: necartonata

Editura: Oxford Children's Books

Format: 186 x 131 x 9 mm

Limba: English

Nr. pagini: 128

Tip: Paperback



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Comanda Rapid

Poti comanda acest produs introducand numarul tau de telefon. Vei fi apelat de un operator Libris.ro in cele mai scurt timp pentru prealuarea datelor necesare. comanda rapid
Transport Gratuit peste 65 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

Half vampire, half fairy, totally unique! Isadora Moon is special because she is different. Her mum is a fairy and her dad is a vampire and she is a bit of both. When Isadora's cousin, Mirabelle, comes to stay, Isadora is really excited. Mirabelle, who is a witch, is older than Isadora and always has the best ideas for things to do. So when she suggests that instead of taking Pink Rabbit Isadora should take a dragon to 'Bring Your Pet to School Day', Isadora ignores
her worries and goes along with the plan.
But looking after a dragon turns out to be a little bit harder than the pair of them expect . . .
With irresistible pink and black artwork throughout by author/illustrator Harriet Muncaster and a totally unique heroine with an out-of-this-world family, this is a beautiful, charming, and funny series of first chapter books. Perfect for fans of Claude, Dixie O'Day, and Squishy McFluff, Isadora Moon is the ideal choice for readers who want their magic and sparkle with a bit of bite!

Cartea Isadora Moon Gets in Trouble face parte din categoria Fiction a librariei online Libris.ro si este scrisa de Harriet Muncaster.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 15 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 65 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist