headerdesktop  art27mai

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

headermobile art27mai

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

Promotii popup img

-25% -30% Weekend ART

Transport Gratuit la ORICE

peste 50 lei!

Comanda acum!
Close

Jack and Kill

Jack and Kill - Diane Capri

Jack and Kill


New York Times and USA Today Bestselling Author DIANE CAPRI Does It Again NEW Hunt for Jack Reacher book For fans of Lee Child, Jack Reacher, John Grisham and Michael Connelly "Full of thrills and tension, but smart and human, too. Kim Otto is a great, great character - I love her." Lee Child, #1 World Wide Bestselling Author of Jack Reacher Thrillers Jack Reacher: Friend or Enemy? FBI Agents Kim Otto and Carlos Gaspar get a lead on Jack Reacher. New Hope, Virginia, welcomed him yesterday. Is he there now? Will Otto and Gaspar stand face-to-face with Reacher? Or Down Deep, is Reacher A Wanted Man?
Citeste mai mult

-10%

38.11Lei

42.34 Lei

Sau 3811 de puncte

!

Fiecare comanda noua reprezinta o investitie pentru viitoarele tale comenzi. Orice comanda plasata de pe un cont de utilizator primeste in schimb un numar de puncte de fidelitate, In conformitate cu regulile de conversiune stabilite. Punctele acumulate sunt incarcate automat in contul tau si pot fi folosite ulterior, pentru plata urmatoarelor comenzi.

Livrare in 3-5 saptamani

Descrierea produsului


New York Times and USA Today Bestselling Author DIANE CAPRI Does It Again NEW Hunt for Jack Reacher book For fans of Lee Child, Jack Reacher, John Grisham and Michael Connelly "Full of thrills and tension, but smart and human, too. Kim Otto is a great, great character - I love her." Lee Child, #1 World Wide Bestselling Author of Jack Reacher Thrillers Jack Reacher: Friend or Enemy? FBI Agents Kim Otto and Carlos Gaspar get a lead on Jack Reacher. New Hope, Virginia, welcomed him yesterday. Is he there now? Will Otto and Gaspar stand face-to-face with Reacher? Or Down Deep, is Reacher A Wanted Man?
Citeste mai mult

Detaliile produsului

De acelasi autor

De pe acelasi raft

Parerea ta e inspiratie pentru comunitatea Libris!

Noi suntem despre carti, si la fel este si

Newsletter-ul nostru.

Aboneaza-te la vestile literare si primesti un cupon de -10% pentru viitoarea ta comanda!

*Reducerea aplicata prin cupon nu se cumuleaza, ci se aplica reducerea cea mai mare.

Ma abonez image one
Ma abonez image one