Categorii:
inchide meniul
Top 2018
Carti sub 10 lei
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Last Man

47.94  Lei

sau 4794 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: 9780857208736

Autor: Vince Flynn

Categoria: Adventure

Data aparitie: 23052013

Editura: SIMON & SCHUSTER

Tip: Paperback



Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

The latest thriller from the bestselling author of }American Assassin{ and }Kill Shot{, featuring Flynn's regular character Mitch Rapp. With appeal to fans of Lee Child, John Grisham, James Patterson and David Baldacci, a major Hollywood franchise is in production.

Cartea Last Man face parte din categoria Adventure a librariei online Libris.ro si este scrisa de Vince Flynn.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor

commentarii

Scrie un comentariu

Pentru a posta un comentariu logheaza-te in contul tau Libris

Comentarii

Nici o parere introdusa.
Fii primul care adauga un comentariu ...



sus
Feedback Wishlist