Countdown header img desk

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

Countdown header img  mob

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

Promotii popup img

-20% -83% la Humanitas

siii Transport GRATUIT

la toate comenzile peste 50 lei!

Comanda acum!
Close

LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book

De (autor):

LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book -

LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book

De (autor):

Create your own magical worlds with this charming book of LEGO (R) Disney Princess (TM) sticker scenes, with over 250 stickers!

Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island.

Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike!

(c)2020 The LEGO Group.
(c)2020 Disney.
Citeste mai mult

-10%

24.42Lei

27.13 Lei

Sau 2442 de puncte

!

Fiecare comanda noua reprezinta o investitie pentru viitoarele tale comenzi. Orice comanda plasata de pe un cont de utilizator primeste in schimb un numar de puncte de fidelitate, In conformitate cu regulile de conversiune stabilite. Punctele acumulate sunt incarcate automat in contul tau si pot fi folosite ulterior, pentru plata urmatoarelor comenzi.

Livrare in 2-4 saptamani

Descrierea produsului

Create your own magical worlds with this charming book of LEGO (R) Disney Princess (TM) sticker scenes, with over 250 stickers!

Discover all your favourite LEGO Disney Princess minifigures and locations. Fill Ariel's underwater cave with treasures, decorate Cinderella's sparkling carriage ready for the ball, and help brave Moana prepare for a sea voyage to Te Fiti island.

Full of fun, colourful scenes, LEGO Disney Princess My Enchanted Sticker Book is a beautiful, one-of-a-kind sticker book and a perfect gift for fans of Disney Princess and LEGO bricks alike!

(c)2020 The LEGO Group.
(c)2020 Disney.
Citeste mai mult

Detaliile produsului

De acelasi autor

De pe acelasi raft

Parerea ta e inspiratie pentru comunitatea Libris!

Noi suntem despre carti, si la fel este si

Newsletter-ul nostru.

Aboneaza-te la vestile literare si primesti un cupon de -10% pentru viitoarea ta comanda!

*Reducerea aplicata prin cupon nu se cumuleaza, ci se aplica reducerea cea mai mare.

Ma abonez image one
Ma abonez image one