Categorii:
inchide meniul
-
Noutati 2021
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Carti Terri Libenson

Ordoneaza dupa
Afisare
Emmie cea invizibila - Terri Libenson rasfoieste

Emmie cea invizibila - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: GRUPUL EDITORIAL ART

Oricine s-a simtit vreodata invizibil se va regasi in aceasta poveste sincera si amuzanta. - Victoria Jamieson, autoarea cartii Roller Girl , distinsa cu Newbery Honor   ...

citeste mai mult >>

29.09 lei

36.36 lei

In stoc

actualizat acum 4 ore



Adventures in Middle School 2-Book Box Set: Invisible Emmie and Positively Izzy - Terri Libenson

Adventures in Middle School 2-Book Box Set: Invisible Emmie and Positively Izzy - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: Balzer & Bray/harperteen

Two full-color illustrated graphic novels from award-winning and bestselling author and cartoonist Terri Libenson A great gift for the middle school graphic novel fan in your life. ...

citeste mai mult >>

116.9 lei

129.89 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Becoming Brianna - Terri Libenson

Becoming Brianna - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: Balzer & Bray/harperteen

National bestselling author Terri Libenson returns with another endearing, relatable story of friendship and finding confidence. Perfect for fans of Raina Telgemeier and Jennifer ...

citeste mai mult >>

103.45 lei

114.94 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Just Jaime - Terri Libenson

Just Jaime - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: Balzer & Bray/harperteen

Another spot-on story of middle school drama and friendship from Terri Libenson, national bestselling author of graphic novel favorites Invisible Emmie and Positively Izzy . ...

citeste mai mult >>

103.45 lei

114.94 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Just Jaime - Terri Libenson

Just Jaime - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: Balzer & Bray/harperteen

Award-winning cartoonist and national bestselling author Libenson delivers a third brilliant full-color hybrid graphic novel about friendship and middle school set in the same ...

citeste mai mult >>

72.43 lei

80.48 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Positively Izzy - Terri Libenson

Positively Izzy - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: Balzer & Bray/harperteen

Award-winning comics creator Libenson, author of the bestselling "Invisible Emmie, " returns with a companion graphic novel that captures the drama, angst, and humor of ...

citeste mai mult >>

58.45 lei

64.94 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Invisible Emmie - Terri Libenson

Invisible Emmie - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: Balzer & Bray/harperteen

Perfect for fans of Raina Telgemeier and Jennifer L. Holm, Invisible Emmie is a humorous and surprising debut graphic novel by Terri Libenson, creator of the internationally ...

citeste mai mult >>

103.45 lei

114.94 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Invisible Emmie - Terri Libenson

Invisible Emmie - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: Balzer & Bray/harperteen

Perfect for fans of Raina Telgemeier and Jennifer L. Holm, Invisible Emmie is a humorous and surprising debut graphic novel by Terri Libenson, creator of the internationally ...

citeste mai mult >>

72.43 lei

80.48 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Izzy cea creativa - Terri Libenson rasfoieste

Izzy cea creativa - Terri Libenson

Terri Libenson

Editura: GRUPUL EDITORIAL ART

De la autoarea bestsellerului Emmie cea invizibila.   La gimnaziu toti au cate o eticheta. Izzy e visatoarea. Ii place sa joace in piese de teatru si sa inventeze ...

citeste mai mult >>

30.7 lei

38.38 lei

In stoc

actualizat acum 4 ore



Produse pe pagina
Pe Libris.ro puteti gasi cele mai noi carti de Terri Libenson. Cele mai populare carti scrise de Terri Libenson, pe care le puteti achizitiona de pe Libris.ro, sunt: de mai sus (disponibila in prezenta)

sus
Feedback Wishlist
//