X
Categorii:
inchide meniul
-
Noutati 2021
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Little Book of Whiskey - Lynda Balslev

0

44.95  Lei 49.94  Lei

sau 4495 de puncte. Detalii.

Livrare in 25 zile lucratoare

Cod: BRT9781524850999

An aparitie: 2019

Autor: Lynda Balslev

Categoria: Drinks

Categoria: Wine & Spirits

Editie: Hardcover

Editura: Andrews Mcmeel Publishing

Format: 149 x 106 x 17 mm

Limba: English

Nr. pagini: 144



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 90 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

A stylish giftbook exploring the traditional origins and modern trends of whiskey, with 25 food and cocktail recipes.

The Little Book of Whiskey is a boozy gift book in the vein of The Little Pink Book of Rose, Prosecco Made Me Do It, Gin Made Me Do It, and Tequila Made Me Do It. It's a broad, fun overview of a classic spirit that's experienced renewed popularity-making it a great gift for anyone interested in whiskey. The Little Book of Whiskey includes the drink's origins and history, how it's made, its different variations, how to drink it, contemporary trends, food and drink recipes, and hospitality tips.

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 90 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor


sus
Feedback Wishlist
// // //