Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Lecturi pentru Mini Cititori
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Llama Llama Birthday Party! - Anna Dewdney

0

34.94  Lei

sau 3494 de puncte. Detalii.

Livrare in 25 zile lucratoare

Cod: BRT9780448458809

An aparitie: 2013

Autor: Anna Dewdney

Categoria: General

Editie: Paperback

Editura: Grosset & Dunlap

Nr. pagini: 16

Varsta: 02 ani



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 90 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

This sticker book is perfect for fans of the bestselling Llama Llama series! The book, about Llama having a birthday bash with all his friends, features simple text and four pages of colorful stickers to add to each of the scenes. Full color. Consumable.
Our brand-new sticker book is perfect for fans of Anna Dewdney's bestselling Llama Llama series The book, about Llama having a birthday bash with all his friends, features simple text and four pages of colorful stickers to add to each of the scenes, and of course stars Llama and his Mama

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 90 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor


sus
Feedback Wishlist
// // //