Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Manuale Scolare
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Rhyme Crime

3.6

43.28  Lei

sau 4328 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: BRT9780192749505

An aparitie: 2017

Autor: Jon Burgerman

Categoria: First Learning

Data aparitie: 03082017

Editie: necartonata

Editura: Oxford Children's Books

Format: 266 x 227 x 4 mm

Limba: English

Nr. pagini: 32

Tip: Paperback



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 75 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

Once upon a time, a thief committed a crime. Everything he stole was replaced with a RHYME! Hammy's brand new hat was swapped for a cat! Arney's comfy chair was switched for a bear! Will the rhyme thief ever be brought to justice? Can YOU solve the mysterious ending? Packed with the silliest of rhymes and wordplay, this original, hilarious, and interactive tale will have the youngest children in fits of giggles! The newest picture book from award-winning artist Jon
Burgerman, perfect for fans of Kes Gray and Jim Field.

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 75 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist