Categorii:
inchide meniul
Carti sub 10 lei
Lego
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Rhyme Crime

3.6

35.65  Lei 41.94  Lei

sau 3565 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: BRT9780192749505

An aparitie: 2017

Autor: Jon Burgerman

Categoria: First Learning

Data aparitie: 03082017

Editie: necartonata

Editura: Oxford Children's Books

Format: 266 x 227 x 4 mm

Limba: English

Nr. pagini: 32

Tip: Paperback



Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

Once upon a time, a thief committed a crime. Everything he stole was replaced with a RHYME! Hammy's brand new hat was swapped for a cat! Arney's comfy chair was switched for a bear! Will the rhyme thief ever be brought to justice? Can YOU solve the mysterious ending? Packed with the silliest of rhymes and wordplay, this original, hilarious, and interactive tale will have the youngest children in fits of giggles! The newest picture book from award-winning artist Jon
Burgerman, perfect for fans of Kes Gray and Jim Field.

Cartea Rhyme Crime face parte din categoria First Learning a librariei online Libris.ro si este scrisa de Jon Burgerman.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 15 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist