Categorii:
inchide meniul
Carti sub 10 lei
Lego
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Safari Pug

3.85

30.55  Lei 35.94  Lei

sau 3055 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: BRT9781408866405

An aparitie: 2017

Autor: Laura James

Categoria: Children's Books

Data aparitie: 01112017

Editie: necartonata

Editura: Bloomsbury Childrens Books

Format: 183 x 132 x 9 mm

Limba: English

Nr. pagini: 112

Tip: Paperback



Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

Meet the brilliant, the wonderful, the courageous ... Safari Pug! The third book in a joyful illustrated series for fans of Claude and Squishy McFluff.

When Pug and Lady Miranda have a scary run-in with a lion one night (it might be hiding under the bed), Lady M decides Pug needs to face his fears and go on safari. Pug goes a bit wobbly when he finds out he'll be coming nose to nose with Florence, the rare white lion cub, but he soon realises that lions may not be the most dangerous thing in the wildlife park ...

Cartea Safari Pug face parte din categoria Children's Books a librariei online Libris.ro si este scrisa de Laura James.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist