Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Cadouri de Mos Craciun
Cadouri pentru ea
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Sky Painted Gold

4.31

40.75  Lei 47.94  Lei

sau 4075 de puncte. Detalii.

Livrare in 15 zile lucratoare

Cod: BRT9781407180205

An aparitie: 2018

Autor: Laura Wood

Categoria: Children's Books

Data aparitie: 05072018

Editie: necartonata

Editura: SCHOLASTIC CHILDREN'S BOOKS

Format: 169 x 125 x 25 mm

Limba: English

Nr. pagini: 356

Tip: Paperback



Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

A gorgeously dreamy coming-of-age romance set against a stunning
Gatsby-esque backdrop, this is perfect for fans of I Capture
the Castle and Eva Ibbotson.

Growing up in her sleepy Cornish village dreaming of being a writer,
sixteen-year-old Lou has always wondered about the grand Cardew
house which has stood empty for years. And when the owners arrive
for the summer - a handsome, dashing brother and sister - Lou
is quite swept off her feet and into a world of moonlit cocktailparties
and glamour beyond her wildest dreams. But, as she grows
closer to the Cardews, is she abandoning her own ambitions...
and is there something darker lurking at the heart of the Cardew
family?

Cartea Sky Painted Gold face parte din categoria Children's Books a librariei online Libris.ro si este scrisa de Laura Wood.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 15 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.


sus
Feedback Wishlist
-->