Mai sunt
00
00
00
00
X
Categorii:
inchide meniul
Lecturi pentru Mini Cititori
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

The Unbound Empire - Melissa Caruso

0

84.94  Lei

sau 8494 de puncte. Detalii.

Livrare in 25 zile lucratoare

Cod: BRT9780316466936

An aparitie: 2019

Autor: Melissa Caruso

Categoria: Action & Adventure

Editie: Paperback

Editura: Orbit

Nr. pagini: 560



Adauga in wishlist

Trebuie sa fii logat

Transport Gratuit peste 90 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 


The final volume of the Gemmell Morningstar Award-shortlisted Swords and Fire fantasy trilogy, in which political scion Amalia and her bound fire warlock Zaira must save the Empire from a ruthless, magical enemy. Perfect for fans of Tamora Pierce, The Queen of the Tearling, and Uprooted.
While winter snows keep the Witch Lord Ruven's invading armies at bay, Lady Amalia Cornaro and the fire warlock Zaira attempt to change the fate of mages in the Raverran Empire forever, earning the enmity of those in power who will do anything to keep all magic under tight imperial control. But in the season of the Serene City's great masquerade, Ruven executes a devastating surprise strike at the heart of the Empire - and at everything Amalia holds most dear.
To stand a chance of defeating Ruven, Amalia and Zaira must face their worst nightmares, expose their deepest secrets, and unleash Zaira's most devastating fire.

Swords and FireThe Tethered MageThe Defiant HeirThe Unbound Empire

Livrarea se face din stoc din depozitul de carte Libris, in zilele lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 90 de lei. Pentru orice solicitare apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

De acelasi autor


sus
Feedback Wishlist
// // //