headerdesktop  transpgratuit18aug

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

headermobile transpgratuit18aug

MAI SUNT 00:00:00:00

MAI SUNT

X

Promotii popup img

TRANSPORT GRATUIT

la orice comanda!

2+1 gratis, promotii si noutati

Alege-ti preferatele!
Close

Treachery

Treachery - S J Parris

Treachery

Perfect for fans of C.J. Sansom and The Name of the Rose, the fourth historical thriller featuring Giordano Bruno, heretic, philosopher and spy.



August, 1585. England is on the brink of war...



Sir Francis Drake is preparing to launch a daring expedition against the Spanish when a murder aboard his ship changes everything.



A relentless enemy. A treacherous conspiracy.



Giordano Bruno agrees to hunt the killer down, only to find that more than one deadly plot is brewing in Plymouth's murky underworld. And as he tracks a murderer through its dangerous streets, he uncovers a conspiracy that threatens the future of England itself.
Citeste mai mult

-10%

transport gratuit

54.95Lei

61.06 Lei

Sau 5495 de puncte

!

Fiecare comanda noua reprezinta o investitie pentru viitoarele tale comenzi. Orice comanda plasata de pe un cont de utilizator primeste in schimb un numar de puncte de fidelitate, In conformitate cu regulile de conversiune stabilite. Punctele acumulate sunt incarcate automat in contul tau si pot fi folosite ulterior, pentru plata urmatoarelor comenzi.

Livrare in 2-4 saptamani

Stiai ca in luna august ai Ridicare Personala Gratuita, indiferent de optiunea selectata?
Ridicare Personala GRATUITA!

easybox / Ship&Go TOATA luna August!

Descrierea produsului

Perfect for fans of C.J. Sansom and The Name of the Rose, the fourth historical thriller featuring Giordano Bruno, heretic, philosopher and spy.



August, 1585. England is on the brink of war...



Sir Francis Drake is preparing to launch a daring expedition against the Spanish when a murder aboard his ship changes everything.



A relentless enemy. A treacherous conspiracy.



Giordano Bruno agrees to hunt the killer down, only to find that more than one deadly plot is brewing in Plymouth's murky underworld. And as he tracks a murderer through its dangerous streets, he uncovers a conspiracy that threatens the future of England itself.
Citeste mai mult

Detaliile produsului

De pe acelasi raft

De acelasi autor

Parerea ta e inspiratie pentru comunitatea Libris!

Noi suntem despre carti, si la fel este si

Newsletter-ul nostru.

Aboneaza-te la vestile literare si primesti un cupon de -10% pentru viitoarea ta comanda!

*Reducerea aplicata prin cupon nu se cumuleaza, ci se aplica reducerea cea mai mare.

Ma abonez image one
Ma abonez image one