Categorii:
inchide meniul
Top 2018
Carti sub 10 lei
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

It's Raining Men

0

47.94  Lei

sau 4794 de puncte. Detalii.

Indisponibil

Cod: 9781471114618

Autor: Milly Johnson

Categoria: General

Data aparitie: 01082013

Editura: SIMON & SCHUSTER

Tip: Paperback

Completati formularul de mai jos pentru a fi anuntat cand acest produs revine pe stoc.

Transport Gratuit peste 50 de lei
Puncte de fidelitate
30 de Zile Drept de Retur
 

The latest novel from the bestselling author of }White Wedding{ and }A Winter Flame{, this will appeal to fans of Katie Fforde and Jill Mansell. Johnson starred on and won Channel 4's }Come Dine With Me{, and has also featured on the }Keith Lemon Show{. She guests as a presenter on Radio Sheffield and writes a column for her local magazine. *Also appeared in April Buyer's Notes*

Cartea It's Raining Men face parte din categoria General a librariei online Libris.ro si este scrisa de Milly Johnson.
Livrarea se face din stocul furnizorului nostru din UK in aproximativ 10 zile lucratoare. Transportul este gratuit prin curier rapid, oriunde in Romania, pentru orice comanda de minimum 50 de lei. Pentru orice solicitare sau informatie suplimentara apelati call center-ul Libris de luni pana vineri intre orele 8-20.

commentarii
Rating general al produsului
0 (0 review-uri)

Ai cumparat acest produs? Spune-ti parerea!

Acorda o nota produsului


sus
Feedback Wishlist