X
Categorii:
inchide meniul
-
Noutati 2021
Bestselleruri
L-V 08:00 - 20:00 0371.781.781

Carti Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Scriitoare suedeza de romane politiste, Camilla Lackberg s-a nascut la data de 30 august 1974, in Fjallbacka, localitate des intalnita in romanele sale. Interesata de motivatiile care stau la baza crimelor, autoarea prezinta cititorului psihologia care sta in spatele fiecarui personaj. A inceput sa scrie dupa ce a castigat un concurs de Craciun, la care fusese inscrisa de catre familia sa. A lucrat ca economista pana in momentul in care s-a dedicat in totalitate meseriei de scriitor. A debutat in anul 2002 cu romanul "Printesa Gheturilor". In anul 2011 a fost cea mai bine vanduta scriitoare suedeza. Amintim cateva dintre titlurile sale: "Vrajitoarea", "Fauritoarea de ingeri", "Paznicul farului".

Scriitoare suedeza de romane politiste, Camilla Lackberg s-a nascut la data de 30 august 1974, in Fjallbacka, localitate des intalnita in romanele sale. Interesata de motivatiile care stau la baza crimelor, autoarea prezinta cititorului psihologia care sta in spatele fiecarui personaj. A inceput sa scrie dupa ce a castigat un concurs de Craciun, la care fusese inscrisa de catre familia sa. A lucrat ca economista pana in momentul in care s-a dedicat in totalitate meseriei de scriitor. A debutat in anul 2002 cu romanul "Printesa Gheturilor". In anul 2011 a fost cea mai bine vanduta scriitoare suedeza. Amintim cateva dintre titlurile sale: "Vrajitoarea", "Fauritoarea de ingeri", "Paznicul farului".

citeste mai mult
Ordoneaza dupa
Afisare
Copilul german - Camilla Lackberg rasfoieste

Copilul german - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Al cincilea roman roman din seria Fjallbacka Printesa gheturilor din literatura scandinava iti da fiori de gheata! Camilla Lackberg revine cu inca un thriller psihologic ...

citeste mai mult >>

52.25 lei

55 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Colivia de aur - Camilla Lackberg rasfoieste

Colivia de aur - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Pentru cei din jurul sau, Faye pare sa aiba totul. Un sot perfect, o fiica adorabila si un apartament de lux intr-una dintre zonele cele mai elegante ale ...

citeste mai mult >>

42.75 lei

45 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Aripi de argint - Camilla Lackberg rasfoieste

Aripi de argint - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Continuarea bestsellerului  Colivia de aur   este o poveste despre razbunare, vindecare si solidaritatea dintre femei.   Tocmai cand Faye Adelheim credea ca ...

citeste mai mult >>

45 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Paznicul farului - Camilla Lackberg rasfoieste

Paznicul farului - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Al saptelea roman roman din seria  Fjallbacka Cu cel mai recent roman al ei, Paznicul farului , Camilla Lackberg demonstreaza din nou ca este unul dintre cei mai buni ...

citeste mai mult >>

46.55 lei

49 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Predicatorul - Camilla Lackberg rasfoieste

Predicatorul - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Al doilea roman roman din seria Fjallbacka V-a placut Printesa gheturilor ? Cititi continuarea... Dupa Printesa gheturilor , urmeaza Predicatorul , a doua parte a seriei ...

citeste mai mult >>

46.55 lei

49 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Sirena - Camilla Lackberg rasfoieste

Sirena - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Al saselea roman roman din seria Fjallbacka Noul thriller psihologic al Camillei Lackberg face senzatie nu numai in Suedia, ci peste tot in lume! Unul cate unul, vor ...

citeste mai mult >>

46.55 lei

49 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Printesa gheturilor - Camilla Lackberg rasfoieste

Printesa gheturilor - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Primul roman din seria Fjallbacka . Vandut in peste 4 milioane de exemplare   Mister si secrete de familie intr un roman de suspans irezistibil de captivant. Un ...

citeste mai mult >>

42.75 lei

45 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Cioplitorul in piatra - Camilla Lackberg rasfoieste

Cioplitorul in piatra - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Al treilea roman roman din seria Fjallbacka Dupa Printesa gheturilor si Predicatorul , regina romanului politist suedez revine cu o noua poveste de iti ingheata sangele in ...

citeste mai mult >>

52.25 lei

55 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Vrajitoarea - Camilla Lackberg rasfoieste

Vrajitoarea - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Al zecelea  roman roman din seria Fjallbacka  Un copil disparut. Cand o fetita in varsta de patru ani dispare in vecinatatea oraselului Fjallbacka, locuitorii ...

citeste mai mult >>

56.05 lei

59 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Piaza rea - Camilla Lackberg rasfoieste

Piaza rea - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: TREI

Al patrulea roman din seria Fjallbacka   Desi aflat departe de agitatia metropolei suedeze, oraselul Fjallbacka este din nou scena unor intamplari stranii. Detectivul ...

citeste mai mult >>

42.75 lei

45 lei

In stoc

actualizat acum 8 ore



Buried Angels - Camilla Lackberg

Buried Angels - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - irresistible ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Preacher

Preacher

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

The second psychological thriller from No 1 bestselling Swedish crime sensation Camilla Lackberg. In the fishing community of Fjallbacka, life is remote, peaceful - and for ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Girl in the Woods

Girl in the Woods

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedstroem and Erica Falck - irresistible ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Ice Princess

Ice Princess

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

The psychological thriller debut of No.1 bestselling Swedish crime sensation Camilla Lackberg. A small town can hide many secrets Returning to her hometown after ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Drowning

Drowning

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

Swedish crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackberg's new psychological thriller - for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo Christian ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Hidden Child

Hidden Child

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's chilling psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - ...

citeste mai mult >>

55.69 lei

61.88 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Ice Child (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 9)

Ice Child (Patrik Hedstrom and Erica Falck, Book 9)

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - irresistible ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Lost Boy

Lost Boy

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. Detective ...

citeste mai mult >>

55.69 lei

61.88 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Stonecutter - Camilla Lackberg

Stonecutter - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

The third psychological thriller from No 1 bestselling Swedish crime sensation Camilla Lackberg. Irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. The remote resort of ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Stranger

Stranger

Camilla Lackberg

Editura: Harper Collins Paperbacks

To avoid disappointment please note this novel was previously titled THE GALLOWS BIRD. Scandinavian crime sensation and No. 1 international bestseller, Camilla Lackberg's ...

citeste mai mult >>

50.11 lei

55.68 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



The Stonecutter - Camilla Lackberg

The Stonecutter - Camilla Lackberg

Camilla Lackberg

Editura: Free Press

Critics are raving about this deliciously chilling new thriller from Scandanavian crime-writing sensation Camilla L ckberg. Named by major media outlets, such as USA TODAY , The ...

citeste mai mult >>

81 lei

90 lei

Livrare in 25 zile lucratoare

actualizat acum 2 ore



Produse pe pagina
Pe Libris.ro puteti gasi cele mai noi carti de Camilla Lackberg. Cele mai populare carti scrise de Camilla Lackberg, pe care le puteti achizitiona de pe Libris.ro, sunt: de mai sus (disponibila in prezenta)

sus
Feedback Wishlist
//